Hakkımızda

Sahibinden Aranan Tüm İlanlara Hemen Ulaşın

İlan sitesi olmanın bir adım ötesine geçen pazar360.net, müşteri odaklı yenilikçi hizmeti ile her geçen gün kolaylaştırıcı hizmetini geniş kitlelere duyurmayı başarmaktadır. En iyi ilan siteleri arasında kendisine yer edinen ilan sitemiz, yenilikleri yakından takip eden inovatif ekibi ile hizmetlerini çeşitlendirmeyi sürdürmektedir.

İlan Ver Satılsın Ayrıcalığından Yararlanın!

Emlak’tan vasıtaya, yedek parçadan iş makinelerine sahibinden satılık ve kiralık ilanlarının yayımlandığı sitede, gerçek kişi ve firmaların hazırladığı gerçek ilanlar yer alır. Basit bir üyelik işlemi ardından hemen ilan verilebilen kullanışlı sistem, geniş kullanıcı kitlesine hitap eden e-Ticaret pazarına da 360 derece bakış açısının ayrıcalığını yaşatır. Sıfır ve ikinci el alışveriş için hazırlanan ihtiyaca uygun kategoriler, üye firmalarımızın e-Ticaret pazarında rakiplerinin bir adım önüne geçmesine yardımcı olur.

Evinizi, arsanızı, arabanızı ve her türlü ticari değere sahip ürünlerinizi “ilan ver satılsın” hizmeti ile tanıştırmak için, pazar360.net üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz. İş yapılan tüm sektörlerde var olan ilan sitemiz, üyelerine garanti ettiği “Güvenli Alışveriş Sistemi” ile alıcı ve satıcıların memnun aldıkları bir satış ortamı hazırlama taahhüdünü yerine getirir. Müşteriler bilgilerinin ve ödemelerinin güvende olduğunu bilerek e-Ticaret avantajlarını sonuna kadar yaşayabilir.

Hemen Yeni Bir İş Bul!

Kariyer hedeflerine ulaşmak isteyen herkes, hemen iş bulmak için pazar360.net güncel ilanlarına göz atabilir. Her meslek grubuna özel kategori hazırlanan ilan sitemizde, çalışan ve iş arayanlar buluşuyor. Basit bir üyelik adımı ile iş ilanlarının yayımlanabildiği kategori, üye firmalarımıza nitelikli personele ulaşma ayrıcalığı ile tanıştırıyor. Yeni bir işe ihtiyacınız varsa ilan sitemiz iş ilanları üzerinden kariyerinizi şekillendirebilirsiniz.

Eve ve İşyerine Yardımcı Arıyorum!

Ev işlerine, hasta ve bebek bakımına ya da ofisine yardımcı arayanlar için hazırlanan kategorilerimizde, ihtiyacınıza karşılık verecek gündelik ya da yatılı yardımcılara ulaşmak için ilan verebilirsiniz. Ev işlerine yardımcı arayanlar ilan seçeneklerine aradığınız nitelikleri ve sağlayacağınız koşulları yerine getirerek, en kısa sürede istediğiniz bay veya bayan yardımcı adayları ile mülakata başlayabilirsiniz.

En İyi Özel Ders Hocanı Bul!

İlköğretim, ortaöğretim ya da sınavlara hazırlık için özel ders almak isteyenler, ilgili kategorimizde saatlik ücretleri ve nitelikleri belirtilmiş deneyimli eğitimcilerin ilanlarına ulaşabilirler. Eğitim alanında istenen özel ders ilanları yanında mesleki gelişime yönelik hazırlanan eğitim programları için ilanların yer aldığı kategoriye, siz de uzmanlığınızı gelire dönüştürmek için üyeliğiniz ardından ilan verebilirsiniz.